plenfrdenoessv

Automatyka do bram jest swoistym sercem całego systemu (można ją porównać do procesora w komputerze). To właśnie ona steruje całą instalacją i pozwoli Państwu szybko, sprawnie kierować działaniem bramy na posesji. 

Oferowane przez nas napędy dostosowane są do bram wjazdowych. Wykorzystują one najnowsze technologie, co zapewnia pełne bezpieczeństwo posesji oraz sprawne działanie całego systemu. Do zestawów dołączony jest intuicyjny w obsłudze, niewielki i poręczny pilot, który pozwoli Państwu w pełni kontrolować wjazd na posesję. Nasza automatyka to nie tylko nowoczesne rozwiązanie i prestiż, ale przede wszystkim ułatwienie codziennego życia. 

Bramy przesuwne 

Oferujemy siłowniki, które są dopasowane do wszelkiego typu bram przesuwnych – niezależnie od ich ciężaru (do 400 kg i do 1800 kg), szybkości otwierania czy częstotliwości korzystania z wjazdu. Dzięki temu, nasza automatyka znakomicie sprawdzi się, nie tylko na posesjach prywatnych, ale i przy bramach wjazdowych na zamknięte osiedla czy posesje firmowe.

Bramy dwuskrzydłowe 

W ofercie posiadamy również automatykę do bram dwuskrzydłowych. Przygotowaliśmy siłowniki dopasowane do skrzydeł o różnych ciężarach (do 230 kg i do 330 kg), rozmiarach (skrzydła do 2,5m i 3,5 m), częstotliwości oraz szybkości otwierania. Nasza automatyka do bram dwuskrzydłowych to najnowsze rozwiązania ukryte w stylowych, estetycznych obudowach. 

Przykład Działania

Brama Przesuwna

Brama Skrzydłowa