plenfrdenoessv

Ofertę ogrodzeń, bram i furtek uzupełniliśmy o gotowe balustrady. Proponujemy balustrady balkonowe, tarasowe, fasadowe.

Dostępne balustrady są wykonane z najwyższą precyzją, ze starannie dobranych materiałów oraz z dbałością o wykończenia. Dzięki temu, są wyjątkowo trwałe oraz estetyczne. Dbamy o zróżnicowane wzornictwo, które wpisze się w styl każdego obiektu budowlanego. Nasi klienci mogą dobrać balustradę, która spełni ich indywidualne oczekiwania.

Proponowane balustrady balkonowe i tarasowe są funkcjonalne, odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Staną się więc inwestycją na długie lata.

Projekty wykonane są zgodnie z nowoczesnymi trendami architektonicznymi, dzięki czemu element ten stanie się prawdziwą ozdobą Państwa posesji. Oferowane balustrady powinny spełnić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów.

Zapraszamy do przeglądania zdjęć dostępnych wyrobów, zapoznania się ze szczegółami technicznymi oraz dobrania wzorów, które najbardziej Państwu odpowiadają.  

Dostępne kolory

Wzornik kolorów RAL

Na indywidualne zamówienie nasze panele możemy pomalować na dowolny kolor z palety RAL. 

Na życzenie klienta nasze produkty poddajemy procesowi cynkowania ogniowego, najlepszej metody zabezpieczenia antykorozyjnego. 

Preferowane kolory