plenfrdenoessv

Oferowane bramy i furtki palisadowe są wytrzymałe, trwałe i estetyczne. Wykonano je z najwyższą starannością, dzięki czemu staną się nie tylko praktycznym detalem, ale i elementem zdobiącym całą posesję.

Ich zaletą jest duża sztywność, dzięki czemu zapewnią Państwu bezpieczeństwo. Przeznaczone są na posesje prywatne i komercyjne. Można je zamontować również na działkach okalających obiekty użyteczności publicznej.

Pasują, przede wszystkim, do nowoczesnego ogrodzenia palisadowego. Można je połączyć z automatyką do bram, tworząc w ten sposób nowoczesne rozwiązanie.

Bramy palisadowe dwuskrzydłowe

Na posesje prywatne oraz wszystkie duże działki proponujemy tradycyjne bramy palisadowe dwuskrzydłowe. Ich zaletą jest solidna konstrukcja i standardowe wzornictwo, które nigdy nie wyjdzie z mody.

Furtki palisadowe

Do palisadowych bram przesuwnych lub dwuskrzydłowych, proponujemy furtki utrzymane w tym samym stylu. Pozwolą one Państwu stworzyć spójną kompozycję małej architektury okalającej posesję.

Bramy palisadowe przesuwne

Na niewielkie posesje proponujemy bramy palisadowe przesuwne. Tego typu projekty są nowoczesne, solidne i estetyczne.

Automatyka

Oferowane przez nas napędy dostosowane są do bram wjazdowych. Wykorzystują one najnowsze technologie, co zapewnia pełne bezpieczeństwo posesji oraz sprawne działanie całego systemu. 

Dowiedz się więcej o oferowanych przez nas systemach automatyki.

Dostępne kolory

Wzornik kolorów RAL

Na indywidualne zamówienie nasze panele możemy pomalować na dowolny kolor z palety RAL. 

Na życzenie klienta nasze produkty poddajemy procesowi cynkowania ogniowego, najlepszej metody zabezpieczenia antykorozyjnego. 

Preferowane kolory