plenfrdenoessv

Dostępne w naszej ofercie bramy i furtki panelowe to połączenie solidnej konstrukcji, precyzji wykonania oraz nowoczesnego wzornictwa. Znakomicie pasują one nie tylko do ogrodzeń z paneli. Z powodzeniem, można je połączyć również z innymi systemami. Dobrze będą prezentować się na tle ogrodzenia drewnianego, metalowego lub kamiennego.

Przeznaczone są na posesje prywatne i komercyjne oraz jako uzupełnienie ogrodzenia obiektów użyteczności publicznej. 

Bramy panelowe dwuskrzydłowe

Oferowane bramy panelowe dwuskrzydłowe powinny przypaść do gustu osobom ceniącym sobie tradycyjne rozwiązania. Sprawdzą się przede wszystkim na większych posesjach prywatnych.

Furtki panelowe

Uzupełnieniem oferty są furtki panelowe, które stworzą spójną kompozycję z oferowanymi bramami dwuskrzydłowymi lub przesuwnymi.

Bramy panelowe przesuwne

Dostępne w naszej ofercie, bramy panelowe przesuwne staną się idealnym rozwiązaniem na niewielkich działkach oraz we wszelkich obiektach komercyjnych. W połączeniu z nowoczesną automatyką, pozwolą stworzyć bardzo wygodny system.

Automatyka

Oferowane przez nas napędy dostosowane są do bram wjazdowych. Wykorzystują one najnowsze technologie, co zapewnia pełne bezpieczeństwo posesji oraz sprawne działanie całego systemu. 

Dowiedz się więcej o oferowanych przez nas systemach automatyki.

Dostępne kolory

Wzornik kolorów RAL

Na indywidualne zamówienie nasze panele możemy pomalować na dowolny kolor z palety RAL. 

Na życzenie klienta nasze produkty poddajemy procesowi cynkowania ogniowego, najlepszej metody zabezpieczenia antykorozyjnego. 

Preferowane kolory