plenfrdenoessv

 Zajmujemy się montażem wszystkich ogrodzeń dostępnych w ofercie naszej firmy. Usługę wykonuje doświadczona ekipa, która zrealizowała już bardzo dużo tego typu zleceń i doskonale orientuje się we wszystkich kwestiach technicznych.

Do montażu wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy materiały pochodzące od sprawdzonego dostawcy. Tradycyjną, czasochłonną w wykonaniu podmurówkę, zastępujemy gotowymi podmurówkami betonowymi, które są estetyczne, niedrogie i pozwalają bardzo szybko wykonać ogrodzenie. Proponowane podmurówki doskonale komponują się z ozdobnymi ogrodzeniami kutymi oraz drewnianymi sztachetami, ogrodzeniami panelowymi czy siatką. Nasi klienci mogą wybrać płyty wykonane z piaskowca (gładkie), kamienne z daszkiem, piaskowca w ramce, cegiełki. Do każdej podmurówki dobieramy odpowiednie łączniki (łącznik narożnik, przelotowy) – dzięki temu konstrukcja jest stabilna i trwała.

Zapewniamy fachową obsługę oraz sprawne i bardzo szybkie zamontowanie każdego ogrodzenia. Naszym klientom gwarantujemy również profesjonalne doradztwo techniczne. 

  • Wykwalifikowana ekipa montująca wykona wszystkie niezbędne prace.
  • Gwarantujemy solidność wykonanych przez nas usług.
  • Profesjonalny montaż ogrodzenia jest bardzo ważny, dla późniejszej jego wytrzymałości.
  • Montaż wykonujemy na terenie całego kraju.
  • Wykonujemy montaż automatyki do bram oraz szlabanów.
  • Świadczymy również usługi serwisowe 24h!

 

Kontakt:

FEBBRO Andrzej Gutowski 
Tamkowa 13 
07-300 Ostrów Mazowiecka 
NIP: 7591602503 
tel. kom.: +48 508 160 205

Dział Obsługi Klienta 
Zambrowska 38
07-300 Ostrów Mazowiecka
tel. kom.: +48 530 100 102 
e-mail: biuro@febbro.pl