plenfrdenoessv

Jesteśmy polską firmą zajmującą się produkcją ogrodzeń posesyjnych, przemysłowych a także sportowych. Zlecenia realizujemy na terenie całej Polski, nasze realizacje można obejrzeć w zakładce "galeria" na naszej stronie internetowej. Mamy bogate doświadczenie w produkowaniu ogrodzeń począwszy od lekkich panelowych a skończywszy na ozdobnych dla najbardziej wymagających klientów. 

Posiadamy własną halę produkcyjną, gdzie przez wykwalifikowanych pracowników wykonywane są nasze produkty od podstaw (spawanie, obróbka metalu, łączenie elementów). Wszystkie wykonane przez nas elementy na życzenie klienta są poddawane procesowi cynkowania ogniowego, czyli zabezpieczeniu stali przed korozją za pomocą nałożenia cienkiej warstwy cynku. Jest to metoda, w której stal zanurzana jest w specjalnych wannach zawierających kąpiele o określonym składzie chemicznym. Ogrodzenie możemy pomalować metodą proszkową na dowolny kolor wybrany z palety RAL. 

Tak przygotowane oraz gotowe do montażu ogrodzenia, jesteśmy w stanie dostarczyć do inwestora, świadczymy też usługę montażu oraz 24 godzinnego serwisu!

Kontakt:

FEBBRO Andrzej Gutowski 
Tamkowa 13 
07-300 Ostrów Mazowiecka 
NIP: 7591602503 
tel. kom.: +48 508 160 205

Dział Obsługi Klienta 
Zambrowska 38
07-300 Ostrów Mazowiecka
tel. kom.: +48 530 100 102 
e-mail: biuro@febbro.pl